13,25 +zakwaterowanie

Praca Holandia na produkcji detergentów bez znajomości języka od zaraz fabryka Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2023 22:07

Fabryka z Nijmegen poszukuje chętnych do tymczasowej pracy w Holandii na produkcji detergentów. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Nijmegen

Strat: od zaraz, wrzesień 2023

Umowa: 4 miesiące do końca roku z możliwością przedłużenia na rok 2024

Zarobki: 13,25 €/h brutto

Liczba miejsc: 4

Zadania:

  • Realizacja zadań związanych z procesem produkcji detergentów, zgodnie z ustalonymi procedurami zakładu.
  • Obsługa i nadzór nad maszynami oraz urządzeniami produkcyjnymi.
  • Dokładna kontrola jakości wyprodukowanych artykułów i utrzymanie wyśrubowanych standardów produkcyjnych.
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z produkcją detergentów, zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub na pokrewnym stanowisku.
  • Silna motywacja do pracy w zespole oraz gotowość do zdobywania nowych umiejętności.
  • Umiejętność skutecznej pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Skrupulatność i precyzja w wykonywaniu obowiązków.
  • Dostępność do końca roku.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włączając w to dni weekendowe.

Oferujemy:

  • Natychmiastowe zatrudnienie do końca roku 2023 w renomowanej, stabilnej fabryce.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 13,25 €/h brutto.
  • Możliwość przedłużenia umowy na rok 2024 dla pracowników chętnych i sprawdzonych.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach.
  • Zwrot kosztów podróży z Polski do 200 € (po udokumentowaniu).
  • Szansa na zdobycie cennego doświadczenia w branży produkcyjnej.
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki.
  • Stałą opiekę ze strony polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „detergenty Nijmegen 2023”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 18364ff7fe577ee5