do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka w ogrodnictwie przy kwiatach Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:48

Holandia praca w szklarni z Hagii przy kwiatach, bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie dla Polaków. Na tym stanowisku preferujemy kobiety, mile widziane są również pary.

Stanowisko: praca w ogrodnictwie.

Miejsce zatrudnienia: Haga.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
nowa osoba będzie wykonywała prace pielęgnacyjne przy takich kwiatach jak chryzantemy, storczyki i lilie. Zadania będą realizowane na hali oraz w szklarni.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • znajomość języków angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia, szczególnie brak alergii na pyłki kwiatów;
  • możliwość podjęcia pracy na 16 tygodni.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu za granicę;
  • przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w ogrodnictwie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

apn.2759125@es-candidate.com

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-ogrodnictwo-holandia-id377769.html

ID ogłoszenia: 241577292238d260

1 odpowiedź na “Praca w Holandii bez znajomości języka w ogrodnictwie przy kwiatach Haga”

  1. Witam,
    Mogę prosić o więcej informacji na temat zarobków, opłaty za zakwaterowanie i godziny pracy? i czy jest możliwość krótszej umowy, powiedzmy na miesiąc?
    Pozdrawiam Agnieszka Wolska