8,63 euro/h brutto

Praca w Holandii dla pakowacza na produkcji serów bez języka Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Długość umowy: rok czasu
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:38

Producent serów z Zeewolde szuka od zaraz osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości produktów spożywczych. Zatrudnienie na dłuższy okres minimum rok czasu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: 8,63 euro/h brutto

Zadania:
-praca przy taśmie produkcyjnej
– pakowanie sera do kartonów
– kontrolowanie jakości produktów
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– ważenie i krojenie sera
– zgłaszanie o wszystkich nieprawidłowościach
– utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– możliwość wyjazdu za granicę na dłuższy okres (min.1 rok)
– posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
– bystrość, szybkość uczenia się nowych rzeczy
– szukamy osób dokładnych, odpowiedzialnie podchodzących do wykonywanych czynności

Oferujemy:
– pracę na rok czasu z możliwością podjęcia stałej współpracy
– oferujemy dobre warunki pracownicze
– dla chętnych możliwość zorganizowania wyjazdu do Holandii
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania w jak najkorzystniejszej cenie
– stabilne zatrudnienie
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Prosimy aplikować za pośrednictwem strony: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-produkcji-produkcja-serow-h108.html

ID ogłoszenia: 45754256525327e2

1 odpowiedź na “Praca w Holandii dla pakowacza na produkcji serów bez języka Zeewolde”

  1. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;0657457218