do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na budowie bez znajomości języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2017 01:00

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla pracowników ogólnobudowlanych bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie możliwe na budowie z Limburgii dla murarzy, tynkarzy, stolarzy.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Limburgia, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych związanych m.in. z murarstwem, dekarstwem, stolarstwem, hydrauliką oraz elektryką

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • otwartość i elastyczność
  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • własny środek transportu oraz prawo jazdy kat.B
  • szybkie uczenie się
  • brak nałogów
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat VCA
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na terenie Holandii

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji zamieszkania, ubezpieczenia oraz w załatwianiu formalności i dokumentów
  • wsparcie konsultantów
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na dłuższy okres

Aplikacja:

Osoby zainteresowane oferta zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

praca@wiertz.com

Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 31455639230

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ogolnobudowlany-3713169.html

ID ogłoszenia: 74858f15063087f1