11,99

Praca w Holandii od zaraz na magazynie znanej marki odzieżowej, Roosendal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendal
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Asap
  • Długość umowy: 52 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 grudnia 2023 00:38

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii na magazynie znanej sieci odzieżowej „Primark”. Zatrudnienie w rejonie Roosendal przy zbieraniu zamówień ze skanerem.

Pracuj dla jednej z najważniejszych firm odzieżowych na świecie.

Poszukujemy pracowników do pracy w magazynie PRIMARK w mieście Rosendal. Oferujemy dzień pracy od 32 do 40 godzin tygodniowo i dobre warunki pracy.

Główne zadania:

Picking: Odbiór zamówień. Poruszasz się po magazynie, zbierając konkretny towar na zamówienie, korzystając ze skanera i wózka.

Pakowanie: Pakowanie towarów w pudełka wysyłkowe.

Zwroty: Rejestracja zwracanego towaru w systemie, kontrola zwracanych produktów.

Po przybyciu do Holandii najpierw udasz się do agencji pracy, aby się zarejestrować, a następnie zostaniesz zabrany do miejsca zakwaterowania. Następnego dnia otrzymasz pełnopłatne szkolenie i będziesz gotowy do podjęcia pracy.

Co oferujemy?

· Konkurencyjne wynagrodzenie: 11,99 euro brutto za godzinę.
· Nadgodziny są płatne w oparciu o zmianę
pracy plus soboty (dodatkowe 50%) oraz niedziele i święta (100%).
· Zakwaterowanie: 120 euro tygodniowo.
· Ubezpieczenie medyczne: 33,39 € tygodniowo.
· Będziesz pracować od 32 do 40 godzin tygodniowo i będziesz informowany z wyprzedzeniem o zmianach.
· Po 6 miesiącach umowy w Holandii istnieje możliwość uzyskania bezpośredniego kontraktu z firmą.
· Pomóż w zdobyciu BSN (holenderski numer identyfikacyjny), jeśli go nie posiadasz.

Wymagania:

· Posiadać obywatelstwo europejskie
· Poziom języka angielskiego B1
· Prawo jazdy typu B

Wyślij swoje CV: info@tensholanda.com

ID ogłoszenia: 5606580682d76bd6