10,000,000.00

Pracownik produkcji do pracy w Holandii przy recyklingu akumulatorów, Hazeldonk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hazeldonk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: asap
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 grudnia 2023 00:30

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Hazeldonk poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii przy recyklingu akumulatorów. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników produkcji do zakładu zajmującego się recyklingiem akumulatorów rowerowych.

Miejsce pracy: Hazeldonk, Holandia

Opis stanowiska:
– rozbiórka starych akumulatorów,
– kontrola jakości i ocena aktualnego stanu akumulatorów,
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
– własne zakwaterowanie w okolicy Hazeldonk i transport do pracy,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– elastyczność i motywacja do pracy,
– odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferta:
– belgijka umowa,
– możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.
– możliwość stałego kontraktu,
– stawka 13,69 euro/h brutto,
– wolne weekendy.
Więcej informacji +48 570 935 868
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

rekrutacja@kbti.pl

w temacie wpisując „Pracownik produkcji – Hazeldonk, Holandia”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

ID ogłoszenia: 839658577f8a9e27