atrakcyjna stawka godzinowa

Produkcja, pakowanie ciasteczek Holandia praca z językiem angielskim od zaraz – różne lokalizacje

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: 12 października 2023 00:38

Od zaraz dla pakowaczy ze znajomością języka angielskiego aktualna oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane na miejscu.

Produkcja, pakowanie ciasteczek- wymagany JEZ. ANGIELSKI! HOLANDIA
Aktualnie poszukujemy osób do prostych prac produkcyjnych.
Produkcja i pakowanie ciasteczek w Holandii.
Ilość miejsc ograniczona!

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B
• Zakres obowiązków:
• produkcja ciast i ciastek
• pakowanie oraz etykietowanie ciast i ciastek
• przygotowanie wypieków do wysyłki

Pracodawca oferuje:
• wypłaty w walucie Euro, cotygodniowo przelewane na konto
• umowę na warunkach holenderskich
• dla osób, które wyjeżdżają pierwszy raz- wyrobienie numeru podatkowego BSN
• terminowo wypłacane dodatki wakacyjne i urlopowe
• dostęp do aplikacji, dzięki której masz cały czas dostępna do swoich dokumentów: kontrakt, odcinków wypłat
• opiekę koordynatora w miejscu pracy

W celu zapoznania się szczegółowo z aktualnymi ofertami pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego!
Kamila +48 570 901 414
Julia + 570 901 088
Dominika +48 570 901 033

Klaver KRAZ 18450
Częstochowa, al. N.M.P 28/21
Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.

ID ogłoszenia: 70865266ce7126ea