11.00

Wieszanie tuszek kurczaków praca w Holandii bez języka od zaraz na produkcji 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: 11
  • Długość umowy: dłuższa
  • Opublikowany: 19 lutego 2024 00:18

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji drobiu przy wieszaniu tuszek kurczaków. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione niedaleko miejsca pracy.

Wieszanie tuszek kurczaków praca w Holandii! Od zaraz

Jeśli masz doświadczenie przy wieszaniu zagazowanych kur to mamy dla Ciebie propozycję dobrze płatnej pracy w Holandii,

Zakres Obowiązków
• wieszaniu kur na haki
• produkcja kurczaków
• praca w dziale pakowania

Pracodawca oferuje:
• atrakcyjna stawka godzinowa
• wypłaty w systemie tygodniowym
• zakwaterowanie blisko miejsca pracy
Wymagania
• wymagana dobra kondycja fizyczna
• motywacja do pracy
• mile widziane doświadczenie w podobnej branży
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń
Dominika + 48 570 901 033
Kamila +48570901414
Daria +48 577 901 944
Wiktoria + 48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)

Częstochowa

ID ogłoszenia: 27765d344c8368fe