10,05 €/h

Sezonowa praca w Holandii od zaraz przy zbiorach szparagów bez języka k. Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: okolice Venlo
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 17:33

W okolicach Venlo poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach warzyw szparagów na polu. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Venlo.

Wynagrodzenie: 10,05 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac związanych z uprawą i zbieraniem szparagów, a także ich sortowaniem i przygotowywaniem do sprzedania;
  • praca na polu.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbieraniu szparagów;
  • zaangażowanie i sumienność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na cały sezon, czyli około 2 miesiące;
  • własne konto bankowe;
  • przedstawienie zaświadczenia lekarskiego o zdolności do pracy.

Oferujemy:

  • po zakończeniu sezonu szparagowego możliwość podjęcia zatrudnienia długoterminowego;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę wraz z benefitami, które jej przysługują, np. ciągłość ubezpieczenia;
  • możliwość otrzymania bonusów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@getjob.com.pl albo można wypełnić formularz rekrutacyjny na stronie:

Źródło: https://getjob.com.pl/faqwd/zbior-szparagow-2/

ID ogłoszenia: 7235f24091a6cdd9