Do uzg.

Sortowanie cebulek kwiatowych fizyczna praca w Holandii od zaraz, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: 7 września 2023 00:55

W okolicach Amsterdamu do podjęcia fizyczna praca w Holandii od zaraz, która polegać będzie na sortowaniu cebulek kwiatowych. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego także będzie możliwe.

Sortowanie cebulek kwiatowych Holandia
Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: okolice Amsterdamu

Wymagania:
-chęci i motywacja do pracy
-mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:
-sortowanie i pakowanie cebulek kwiatowych
-kontrola jakości

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową
-extra płatne nadgodziny
-umowę na warunkach holenderskich
-wsparcie przez Klaver Team podczas Twojego pobytu w pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij sms o treści „cebulki”:
KLAVER TEAM:
Dominika +48 570 901 033
Oliwia +48 577 901 099
Kamila +48 570 901 414
Daria +48 577 901 944

Jeżeli szukasz innej oferty odwiedź naszą stronę internetową www.klaverteam.com
KRAZ o numerze 18450

ID ogłoszenia: 40464f84f333e70d