do uzgodnienia

Bez języka dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz sortowanie odpadów Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: ok. 13 tygodni
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 23:34

Sortownia odpadów pobudowlanych z Eindhoven posiada wakaty od zaraz. Holandia praca fizyczna bez znajomości języka niderlandzkiego, poszukujemy osób sprawnych i solidnych.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca ma charakter fizyczny i polega na sortowaniu różnego rodzaju odpadów, które pozostały po budowach. Pracownik wybiera takie materiały jak drewno, metale, gips, elementy płyt, kabli, prętów itp. Ważne, aby pracownik nie miał problemów z układem oddechowym, ponieważ podczas pracy może pojawić się pył.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy na zmiany;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie;
  • dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczna;
  • spostrzegawczość;
  • bystrość i energiczność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na co najmniej 13 tygodni;
  • umiejętność działania w zespole.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta podczas pobytu w Holandii;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie oferowane płatnie przez agencję;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • podwyżki dla najlepszych osób;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, wszystkie osoby zainteresowanie podjęciem zatrudnienia zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem linku:

Prosimy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 58357bb6d0af0e47