od 9,62 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz Zaandam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaandam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 lipca 2018 01:17

Aktualna oferta pracy w Holandii na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz opcja zatrudnienia w Zaandam dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Zaandam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 9,62 euro za godzinę brutto, po 6 miesiącach płaca wzrasta do 11,07 euro/h

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie układanie posiłków (kanapek, sałatek, owoców itp) na plastikowych tackach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również pakowaniem

Wymagania:

  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych
  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego na średnim poziomie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę
  • zarobki wypłacane co tydzień
  • zapewnione odpłatnie zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • wsparcie w odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • wysokie dodatki wakacyjne i urlopowe
  • zestawienie przepracowanych godzin oraz kosztów pracy
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

Źródło: https://www.eena.pl/2,15777,oferta-pracy-pomoce-kuchenne.html

ID ogłoszenia: 655b330d523b317