9,08 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka przy zbiorach ogórków w szklarni Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 29 października 2014 00:39

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach ogórków uprawianych w szklarni. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka holenderskiego. Zapewniamy stałe zatrudnienie.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,08 euro/h brutto

Zadania:
– zbiór warzyw
– dbanie o prawidłowy rozrost ogórków (obrywanie liści i kwiatów)
– pakowanie towaru

Wymagania:
– niemiecki bądź angielski na poziomie podstawowym
– doświadczenie w pracach z ogórkami
– elastyczność godzinowa
– umiejętność dostosowania się do różnych warunków pracy
– zdolność do pracy samodzielnej jak i w grupie
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy programy lojalnościowe
– dla najlepszy bonusy
– szkolenia dla brygadzistów
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– stałe zatrudnienie
– legalną pracę

Aplikacja:
Aplikacja poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-ogorki-venlo,oferta,3617842

ID ogłoszenia: 8355450169e5d6c4

7 komentarzy na “Dam pracę w Holandii bez języka przy zbiorach ogórków w szklarni Venlo”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertom pracy na duszy czas +48605396077

  2. mam 32 lat pracowalem pszy zbiorach wazyw com 539559705

  3. Dzien dobry jestem zainteresowany ta oferta pracy na dluzszy poniewaz zalezy mi by ja zdobyc +48725402625

  4. Witam jestem zainteresowany mieszkam w venlo oto moj numer tel+31616260618 prosze o kontakt

  5. mam 4letnie doswiadczenie przy zbiorach prosze o kontakt+4915211427991

  6. mam 45 lat mam praktyke 5 lat w holandi z przerwami mam własny samochód i numer sofi.całkowita pielęgnacja ogórka i pomidora,drraiowanie,okręcanie,opuszczanie,czyszczenie,cięcie liści,obrywanie kwiatów.jestem,odpowiedzialny,i punktualny mój numer tel.+48607941408