stawki wiekowe

Dam pracę w Holandii przy zbiorach borówki dla studentów bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 02:08

Oferta sezonowa dla studentów przy zbiorach borówki amerykańskiej w okolicach Eindhoven. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– szybkość, zwinność, zaangażowanie
– wyrobienie norm dziennych
– zaradność, punktualność
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogóle zdrowie
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– pożądane osoby młode – studenci

Oferujemy:
– podpisanie umowy według zasad holenderskich
– zapewniamy stawki zależne od wieku kandydatów
– miejsce do spania w domkach (czynsz wynosi 65 euro za każde 7 dni)
– dobre warunki zamieszkania
– ubezpieczenie w cenie 20 euro za tydzień
– wypłacanie wynagrodzenia w ustalonym terminie
– pracę dla osób młodych

Aplikacja:
W celu rejestracji prosimy o telefon pod numer: +48 790 20 28 29 bądź +48 795 777 254 w godzinach od 9:00 do 17:00

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-244h1e/

ID ogłoszenia: 14455b9475bcf3db

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach borówki dla studentów bez języka Eindhoven”

  1. Witam. Przebywam na terenie Holandii , zrezygnowałem z biura , które nie rozliczało się na czas. Jestem osobą silną z dobrą kondycją i pracowałem już na terenie Holandii w cięzkich warunkach. Potrafie się porozumiec komunitatywnie w języku angielskim czyli podstawy.
    Mój numer tel 0647390608