9,59 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory jabłek bez języka Steenbergen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Steenbergen
  • Długość umowy: praca sezonowa
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 00:17

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach gruszek i jabłek. Chętnie zatrudnimy w Steenbergen pracowników bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Steenbergen, Terneuzen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem jabłek i gruszek w sadzie

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • obuwie i ubrania chroniące przed deszczem

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 92,50 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie dla pracowników w cenie 22 euro za tydzień
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • pracę bez znajomości języka i doświadczenia
  • transport do pracy w cenie 18,50 euro tygodniowo

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne z dopiskiem w tytule „Zbiory jabłek i gruszek- praca w Holandii” należy wysyłać na adres:

praca@klaverteam.com

Źródło: http://www.klaverteam.com/zbiory-jablek-i-gruszek-praca-w-holandii.html

ID ogłoszenia: 5445b505b0891d42

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory jabłek bez języka Steenbergen”

  1. Jest nas 2 i jesteśmy za interosowani ooferto pracy proszę o kontakt 507295187