9,94 €/h + dodatki

Dla par Holandia praca od zaraz bez języka na magazynie z kosmetykami i słodyczami Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 września 2019 00:12

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii na magazynie z kosmetykami i słodyczami. Zatrudnienie dla par w Utrechcie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 9,94 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w systemie trzyzmianowym;
  • zatrudnienie na magazynie z kosmetykami i słodyczami, np. kompletowanie zamówień, dbanie o porządek, praca z użyciem skanera ręcznego.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • holenderski numer Sofi;
  • możliwość pracowania na zmianach nocnych;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zagwarantowane godziny pracy;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach – w większości są to pokoje dwuosobowe;
  • bezpłatny Internet;
  • możliwość prywatnego skorzystania z samochodu;
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

  • Opole +48 775 417 022;
  • Rzeszów +48 177 844 801.

Źródło: https://worktodayonline.eu/oferty/17/orderpicker-kosmetyki-sodycze/

ID ogłoszenia: 1505d7284c08d74e