do uzgodnienia

Fizyczna praca Holandia w pralni przemysłowej od zaraz bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: Minimalny okres na 3 miesiące
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 01:14

Potrzebne osoby do fizycznej pracy w Holandii również bez znajomości języka. Zatrudnienie w pralni przemysłowej aktualne od zaraz. Oferta z Eindhoven dla Polaków oraz zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Eindhoven, Ooij, Koudekerk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie i składanie różnych materiałów;
  • obsługiwanie maszyn;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka;
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków;
  • terminowość oraz odpowiednie wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zapewnione zakwaterowanie zgodne z normą SNF i najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem firmowym;
  • zorganizowanie transportu do Holandii;
  • wynagrodzenie, które jest zgodne z przepisami prawa holenderskiego, a w tym dodatki za pracę na zmiany, w nadgodzinach, a także dni wolne itp.;
  • atrakcyjne stawki wynagrodzenia;
  • dodatek urlopowy oraz wakacyjny, który jest wypłacany zgodnie z CAO;
  • umowa o pracę tymczasową na dłużej, minimum 3 miesiące, bo nie jest to praca sezonowa.

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-pralni-przemyslowej-eindhoven-ooij-koudekerk,oferta,6740891

ID ogłoszenia: 2245c9d21099f49c

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Holandia w pralni przemysłowej od zaraz bez języka Eindhoven”

  1. natalia.jurczak na 17 czerwca 2019 @ 12:35

    Witam,

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od 1.07.2019. Proszę o pilny kontakt na adres mailowy: natalia.jurczak@hotmail.com.

    Pozdrawiam,
    Natalia Jurczak