8,87 e/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii bez języka rozładunek kontenerów Deurne

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deurne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 20 września 2016 23:05

Oferta zatrudnienia na magazynie w Deurne przy rozładunku kontenerów bez znajomości języka holenderskiego. Od zaraz fizyczna praca w Holandii dostępna dla Polaków.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce: Deurne

Czas rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie ze sprzętem AGD polegająca na rozładowywaniu kontenerów z wykorzystaniem wózka EPT

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • obsługa wózka elektrycznego EPT
  • zaletą będzie posiadanie prawo jazdy kategorii B
  • odpowiedzialność i sumienność
  • precyzyjność i dokładność

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • rozliczanie godzin pracy co tydzień
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dodatki za pracę w okresie wakacji oraz za nadgodziny
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • dowóz do pracy
  • mieszkanie
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • możliwość odzyskania nadpłaconego podatku
  • niższe koszty zakwaterowania dla osób poniżej 23 lat

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o aplikowanie poprzez: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-magazynu-rozladunek-kontenerow-h257.html

ID ogłoszenia: 71257e16d2e049ec