do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Eindhoven sortowanie odpadów budowlanych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 21:58

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii, od zaraz przy sortowaniu odpadów pobudowlanych w okolicach Eindhoven. Przyjmujemy osoby bez znajomości języka, doskonała okazja do zdobycia doświadczenia za  granicą.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce zatrudnienia: okolice Eindhoven, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • wybieranie z taśmy określonych materiałów i segregowanie ich zgodnie z określonym podziałem (drewno, gips, papier itp.);
  • zadania mają charakter fizyczny i odbywają się w utrudnionych warunkach (kurz).

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • gotowość do podjęcia pracy na co najmniej 13 tygodni;
  • dobry stan zdrowia – szczególnie brak uczuleń i astmy (praca w kurzu);
  • odpowiedzialność i dokładność;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnych godzinach;
  • umowę na holenderskich warunkach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia;
  • opcja firmowych dojazdów do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • możliwość długoterminowej pracy.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę agencji pracy:

Należy wcisnąć przycisk „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 16856cb6ca59d9aa

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Eindhoven sortowanie odpadów budowlanych”

  1. Jesteśmy z mężem i dwie koleżanki zainteresowani ofertą pracy