9 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy rozładunku towaru bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 13:51

Magazyn z Utrechtu szuka od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii. Ogłoszenie dla Polaków na magazynie bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na ręcznym załadunku i rozładunku tirów. Pracownik będzie zajmować się układaniem skrzynek na taśmie bądź paletach.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– ze względu na typ pracy preferowani mężczyźni
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– chęć do pracy za granicą na pół roku
– natychmiastowy wyjazd do Holandii
– prawo jazdy kat.B
– posiadanie numeru SOFI

Oferujemy:
– 1 dzień wolny w tygodniu
– pracę od poniedziałku do soboty
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce zamieszkania w cenie 78 euro za tydzień
– ubezpieczenie odpłatne dodatkowo 17,41 euro za 7 dni
– zatrudnienie na pół roku
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w postaci CV pod adresem mailowym: k.kudlinska@pran.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-rozladunek-tirow-praca-od-1201-id262318.html

ID ogłoszenia: 9254af47d475600

8 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy rozładunku towaru bez języka Utrecht”

  1. danielm1995 na 11 stycznia 2015 @ 16:35

    witam jestesmy z kolegą zainteresowani podjęciem pracy od zaraz z powodu ciężkiej sytuacji w domu,młodzi, energiczni, pracowici , tel: 722 334 960 / 531 750 119

  2. danielm1995 na 11 stycznia 2015 @ 16:38

    Witam serdecznie wraz kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz z powodu ciężkiej sytuacji finansowej pracowici,silni,sumienni, tel: 722 334 960 /531 750 119

  3. Witam ! Jestem szczerze zainteresowany wraz z moim kolega ową oferta mamy po 25lat spelniamy wszystkie wasze warunki ! J.angielski na poziomie dobrym prawo jazdy kat.b , silni fizycznie . Jestesmy gotowi od zaraz prosimy o kontakt 500657506

  4. Witam ! jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz. Aktualnie mieszkam w Holandii, mam wyrobiony numer SOFI i posiadam prawo jazdy kat.
    Mam 26 lat, jestem sprawny fizycznie, szybko odnajduje sie na nowym stanowisku pracy, potrafie pracować w zespole. Tel:+31687094640

  5. Jestem zainteresowany wasza oferta spelniam wszystkie wasze warunki Prosze o kontakt:506325786

  6. Jestem zainteresowany wasza oferta spelniam wszystkie wasze warunki Prosze o kontakt:506325786

  7. Witam jestem mężczyzną silnym energicznym wytrwałym pracowaitym posiadam numer sofi i prawojazdy kat :b : 668 051 956

  8. Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz posiadam prawo jazdy i mieszkam w Holandii mój tel:0694 405 216 bardzo proszę o kontakt