10,50 €/h +dodatki

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji tortilli od zaraz Zaandam 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaandam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 czerwca 2020 00:25

Fabryka z Zaandam szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii na produkcji tortilli. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Zaandam.

Wynagrodzenie: 10,50 Eur brutto na godz. + dodatek zmianowy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie praca przy produkcji tortilli.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stabilne zatrudnienie, czyli 48 godzin pracy w tygodniu ze średnim wynagrodzeniem: +/- 410 Eur netto na tydzień po odliczeniu kosztów zakwaterowania, a także ubezpieczenia i podatków;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w mieszkaniu trzypokojowym, a w mieszkaniu będzie znajdowało się maksymalnie 5 osób;
  • możliwość rozwijania się;
  • możliwość podpisania bezpośredniego kontraktu z firmą;
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy, czyli 0,19 Eur na km – do maksymalnie 8 Eur na dzień;
  • płatne ubezpieczenie w wysokości 24 Eur na tydzień;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość podjęcia kursów, które podwyższają kwalifikacje;
  • 25 dni płatnego urlopu na rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

praca@orangejobs.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0031 – 294 28 70 27 lub 0048 – 71 716 62 37

Źródło: https://orangejobs.nl/pl/job/produkcja-tortilli-bez-jezyka-1050e-dodatek-zmianowy/

ID ogłoszenia: 3795ecbae5c8b3d7

Linki sponsorowane