do ustalenia

Holandia praca dla Polaków bez języka produkcja spożywcza od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 23:46

Firma z Venlo szuka od zaraz pracowników produkcyjnych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów oraz rozsmarowywaniu farszu na cieście do pizzy.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca na linii produkcyjnej i polega na nakładaniu farszu na ciasto do pizzy. Zatrudniony będzie również się zajmować pakowaniem produktów spożywczych.

Wymagania:
– szybkość wykonywanych zadań
– od kandydatów oczekujemy minimum wykształcenia średniego
– język niemiecki w stopniu umożliwiającym komunikację będzie mile widziany
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– dbałość o czystość
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– znajomość zasad BHP
– prawo jazdy na samochód osobowym będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– dokładność, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
– bonusy dla najlepszy pracowników
– programy lojalnościowe
– szkolenia dla brygadzistów
– wdrożenie w system działania firmy
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę bez konieczności znajomości języka urzędowego
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: sherpaforce.802234@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-venlo-id263042.html

ID ogłoszenia: 47854b97502e03c4

4 komentarze na “Holandia praca dla Polaków bez języka produkcja spożywcza od zaraz Venlo”

  1. danielm1995 na 17 stycznia 2015 @ 17:19

    Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ową pracą gdyż mamy ciężką sytuacje w domu jesteśmy młodzi,energiczni,sumienni,dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt:
    722 334 960 /531 750 119

  2. jestesmy zainteresowani oferta pracy z dziewczyna jestesm młodymi energicznymi osobami prosze o kontakt + mamy juz wyrobioe nr sofi i przebywamy w holandi
    +31 619 048 707

  3. Witam ! Jestem młoda osobą która podejmie prace od zaraz.
    Pracowałem już na podobnym stanowisku, szybko odnajduje sie na nowym stanowisku pracy i potrafie pracować w zespole.
    Mam wyrobiony SOFI numer i aktualnie mieszkam w Holandii. Tel: +31687094640

  4. Weronika,Krzysztof na 29 lipca 2015 @ 19:32

    bardzo zalezy nam na pracy od zaraz, prosimy o kontakt na nr791406768 dziekuje