11,42€

Holandia praca na magazynie od zaraz jako operator wózka Combitruck, Andelst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Andelst
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Do uzgodnienia
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2020 00:37

Agencja rekrutacyjna „PRAN” dla klienta z Andelst poszukuje operatorów wózków widłowych typu combitruck do podjęcia legalnej pracy w Holandii na magazynie z płytkami ceramicznymi.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, magazynu z ceramiką i plytkami, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka Combi truck.

Lokalizacja: ANDELST

OPIS STANOWISKA:
Praca polega na zbieraniu zamówień przy pomocy wózka Combitruck. Zaklad zajmuje się ceramiką i plytkami podłogowymi,
praca obejmuje także pickowanie ręczne co może wiązać się z dużym wysiłkiem fizycznym.

WYMAGANIA:
• Dobra znajomosc jezyka angielskiego,
• Doswiadczenie w obsludze wózków Combi Truck,
• Aktualny certyfikat upowazniajacy do obslugi w/w wózków (mile widziany, ale nie jest wymogiem koniecznym),
• Dobra kondycja fizyczna,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Zatrudnienie na warunkach holenderskich,
• Zakwaterowanie (odplatne),
• Ubezpieczenie (odplatne),
• Opieke polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem COMBI TRUCK na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 8245e95c060bd20a

Brak tagów