9,30 Euro/h

Holandia praca od zaraz bez języka dla par produkcja elektroniki Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 20:34

Fabryka sprzętu elektronicznego w Bredzie zatrudni od zaraz pary na produkcję urządzeń. Praca w Holandii bez znajomości języka z dobrym wynagrodzeniem, ubezpieczeniem oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Wynagrodzenie: 9,30 Euro/h.
Lokalizacja: Holandia, Breda.

Opis stanowiska:
jest to praca na produkcji sprzętu elektronicznego wysokiej jakości (np. iPhone). Do obowiązków należało będzie składanie urządzeń, kontrola jakości i inne prace produkcyjne.

Wymagania:

  • zdolności manualne;
  • dobry stan zdrowia;
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego;
  • sprawność fizyczna;
  • uczciwość i punktualność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • możliwość odbycia testów manualnych w Opolu;
  • gotowość do pracy od 25.01.2016.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę dla par;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie płatne;
  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę na dwie zmiany przez 6 dni w tygodniu;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy Elwira.sowa@adecco.com

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-dla-par-na-produkcji-elektroniki-w-bredzie/

ID ogłoszenia: 796568eb3c69cb2e

7 komentarzy na “Holandia praca od zaraz bez języka dla par produkcja elektroniki Breda”

  1. jesteśmy zainteresowani pracą razem z mężem

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z Dziewczyną mamy doświadczenie na podobnym stanowisku

  3. Produkcja elektroniki Breda na 23 stycznia 2016 @ 20:06

    Jestem zaintersowany pracą razem z żoną

  4. szukamy pracy para spokojna jestesmy w holandi tel 0647761576

  5. Damian100 na 7 lutego 2016 @ 22:46

    Witam szukamy pracy para proszę o kontakt 698567698
    dojazd własnym samochodem

  6. Witam jestem zainteresowana, mąż pracuje obecnie a ja bede w NL od 23 grudnia

  7. Jestem zainteresowana praca, aktualnnie przebywam 20 km od Bredy i szukam pracy,