do uzgodnienia

Holandia praca przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: minimum dwa miesiące
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 23:22

Zakład produkujący wędliny poszukuje pracowników na produkcję do pakowania od zaraz. Aktualna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka z dobrymi zarobkami oraz możliwością zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: do ustalenia.

Lokalizacja pracy: Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • ważenie wędliny;
  • układanie ich na tackach;
  • pakowanie;
  • etykietowanie;
  • kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu już od zaraz;
  • gotowość do pracy na co najmniej dwa miesiące;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • duża motywacja do pracy;
  • zręczność, sprawność;
  • odpowiedzialność;
  • zdolność do pracy według przepisów BHP;
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu.

Oferujemy:

  • wyjazdy z Polski do Holandii w każdym tygodniu;
  • dobre wynagrodzenie;
  • legalną i stabilną umowę o pracę;
  • ubezpieczenia;
  • możliwość organizacji zakwaterowania;
  • regularne przelewy na konto bankowe;
  • początkowe przeszkolenie.

Aplikacje:
CV prosimy wysyłać pod poniższy adres mailowy:

pollux.2246965@es-candidate.com

Do aplikacji należy dołączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-mies-wedlin-na-tacki-id335734.html

ID ogłoszenia: 5156ba0bda93e84

1 odpowiedź na “Holandia praca przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka od zaraz”

  1. Teresa Kelar na 21 lutego 2016 @ 17:50

    Witam jestem zainteresowana z partnerem waszą ofertom pracy jako pakowaczka .