do ustalenia

Holandia praca sezonowa zbiory truskawek bez znajomości języka Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bemmel
  • Opublikowany: 19 marca 2016 22:40

Szklarnia w Bemmel poszukuje pracowników sezonowych do zbiorów truskawek. Aktualna praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Oferujemy dobre zarobki oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Wynagrodzenie: do ustalenia.

Miejsce zatrudnienia: Bemmel, Holandia.

Opis stanowiska:
pracownik będzie odpowiadał za zbiór truskawek w szklarni lub na polu.

Wymagania:

  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym;
  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • nastawienie na cel;
  • sumienne podejście do powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • wypłaty raz w tygodniu;
  • zorganizowanie podróży do Holandii;
  • dojazdy do pracy;
  • dobre zarobki;
  • legalną umowę opartą o holenderskie prawo;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenia i składki;
  • rekompensatę kosztów zamieszkania dla osób poniżej 23 lat.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Należy kliknąć w „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 52056e976501284c

4 komentarze na “Holandia praca sezonowa zbiory truskawek bez znajomości języka Bemmel”

  1. jestem zainteresowany ta oferta na 20 marca 2016 @ 07:18

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy pracownik sezonowy proszę o kontakt pod nr 693982659

  2. Iwona Koszałka na 20 marca 2016 @ 17:37

    Witam jestem zainteresowana praca czy mozna prosic o numer kontaktowy?

  3. Witam. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt mailowy lub nr telefonu

  4. Jesli mozna to prosze dzwonic pod nr 517945208