12,49 € brutto/h

Holandia praca w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach od zaraz Roggel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roggel
  • Długość umowy: tymczasowe
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 19:11

Zatrudnienie bez znajomości języka w ogrodnictwie na terenie Roggel. Aktualna od zaraz dla Polaków praca w Holandii przy kwiatach 2022. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Roggel.

Wynagrodzenie: 12,49 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sadził cebulki kwiatów do doniczek – żonkile, hiacynty, tulipany oraz krokusy;
  • wykonywanie drobnych prac porządkowych;
  • praca będzie wykonywana na hali oraz na zewnątrz.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • praca w soboty jest dodatkowo płatna (+35% za pracę w standardowych godzinach pracy przedsiębiorstwa, +50% poza tymi godzinami), a w niedzielę +100% do stawki podstawowej;
  • legalną pracę na podstawie tymczasowej umowy o pracę;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z/na terenie kraju;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • program poleceń, gdzie można otrzymać 200 PLN za każdą poleconą osobę do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-sadzeniu-kwiatow/

ID ogłoszenia: 97661df0d76ca276