stawka wiekowa

Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka od zaraz Haga dla kobiet

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: praca na 16 tygodni
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 01:12

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pielęgnacji kwiatów. Zatrudnienie w szklarni z Hagi dla kobiet bez znajomości języka.
Gwarantujemy dobre zarobki oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownica szklarni.

Miejsce: Haga.

Wynagrodzenie: według holenderskich stawek wiekowych.

Start: od zaraz.

Wolne wakaty: 20.

Zadania na stanowisku:

  • prace związane z pielęgnowaniem kwiatów takich jak storczyki, chryzantemy, lilie itp.;
  • sadzenie kwiatów;
  • ścinanie oraz pakowanie;
  • praca odbywa się na hali oraz w szklarni.

Wymagania:

  • oferta skierowana jest do kobiet;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • podstawowy język niemiecki lub angielski;
  • dyspozycyjność na co najmniej 16 tygodni;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez stronę internetową:

ID ogłoszenia: 8255755f103175d0

2 komentarze na “Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka od zaraz Haga dla kobiet”

  1. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane współpracą. Obie mamy kilkuletnie doświadczenie zdobyte przy sadzonkach truskawkowych w niemczech. Obecnie pracujemy i mieszkamy w okolicach Roterdamu, nie posiadamy mieszkania ani samochodu. Pracę możemy podjąć od zaraz prosimy o kontakt

  2. Agnieszka Kwiatkowski na 31 maja 2017 @ 12:30

    Dzień dobry ja w sprawie pracy czy macie może jakoms prace o czerwca 2017 podaj swój numer telefonu 721470761 dziękuję