do ustalenia

Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Opublikowany: 19 marca 2015 02:59

Aktualnie szukamy ogrodników do pracy w Holandii przy pielęgnacji kwiatów. Zatrudnienie w Limburgii w ogrodnictwie bez znajomości języka holenderskiego. Od pracownika wymagamy posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Limburgia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: na wiosnę

Zadania:
– pielęgnowanie kwiatów
– przesadzanie sadzonek
– przycinanie zdrowych pędów oraz usuwanie pędów uszkodzonych
– przesadzanie roślin doniczkowych
– podlewanie, nawożenie
– ścinanie kwiatów i przygotowywanie do wysyłki
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie w ogrodnictwie przy kwiatach, roślinach
– język niemiecki lub angielski na dobrym poziomie
– możliwość częstych wyjazdów do Holandii
– umiejętność samodzielnego wykonywania zdań
– sumienne podchodzenie do pracy
– zaangażowanie, punktualność
– zamiłowanie do zieleni i uprawy kwiatów
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– chętnie przyjmujemy osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– miejsce zamieszkania w Limburgii
– pomagamy zorganizować przejazd z Polski do Holandii
– na miejscu obecność polskojęzycznego opiekuna
– zatrudnienie tymczasowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania CV na maila: rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-kwiatach-jezniemlub-ang-apt-nr-5612-id275249.html

ID ogłoszenia: 662550a0d01602a3