do uzgodnienia

Na produkcji dań gotowych bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz Ede/Wageningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede/ Wageningen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 grudnia 2020 12:50

Zatrudnienie w Ede/Wageningen na linii produkcyjnej bez języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ede/Wageningen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy pakowaniu dań oraz żywności wegetariańskiej;
  • pracownik będzie zajmował się wkładaniem produktów do pudełek, zabezpieczaniem ich folią oraz wkładaniem do kartonów z nazwą produktu;
  • na końcu linii produkcyjnej produkcyjnej pracownik naklejał etykiety i owijał palety w folie;
  • do zadań należy także układanie skrzynek oraz pakowanie.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • bez znajomości j. niderlandzkiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dodatki zmianowe;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę w systemie na dwie zmiany;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: https://goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/31

Źródło:  www.pracuj.pl/praca/pracownik-linii-produkcyjnej-holandia-ede-wageningen,oferta,7760045

ID ogłoszenia: 1065fbfd38fc9b24

Linki sponsorowane