400 € netto / 40h

Od zaraz Holandia praca na budowie jako Monter płyt karton-gips

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: długo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2016 04:10

Od zaraz poszukiwani budowlańcy zdecydowani do pracy w Holandii na stanowisko montera płyt karton-gips. Pracodawca oczekuje znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy w Holandii jako

Monter płyt kartonowo – gipsowych

Zakres obowiązków
– budowanie stelaży metalowych
– montaż płyt

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe jako monter płyt KG
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– certyfikat VCA
– prawo jazdy własny samochó

Oferujemy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowsk@pran.eu
więcej na www.pran.eu

ID ogłoszenia: 6525718c1c7d071b