9,51 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji pizzy Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 8 grudnia 2017 00:21

Możliwość podjęcia zatrudnienia w firmie z Amersfoort dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Holandii na produkcji pizzy, ciastek i eklerków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Amersfoort, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie produkującej pizzę, ciastka oraz eklerki
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac przy taśmie, kontrola jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • dobre nastawienie
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • zestaw startowy zawierający pościel, kartę do telefonu oraz słownik
  • możliwość skorzystania z zaplecza socjalnego – zamieszkanie, ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy
  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • bezpłatny transport do Holandii, pod warunkiem przepracowania 8 tygodni
  • dobre wynagrodzenie
  • prawo do płatnego urlopu
  • legalną pracę w Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 4865a2986a33b08d