9,69 EUR/h brutto

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka w ogrodnictwie Dronten przy kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Min.6 miesięcy
  • Opublikowany: 24 października 2018 01:52

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach – różach. Zatrudnienie w szklarni z Dronten bez znajomości języka, na co najmniej pół roku. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Lokalizacja: Dronten. Praca możliwa też w Rijsenhout i Houten.

Wynagrodzenie: 9,69 euro za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnacja i ścinanie kwiatów;
  • pakowanie róż;
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez kierownika.

Wymagania wobec pracowników:

  • doświadczenie przy różach;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie jest mile widziany;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność;
  • uczciwość;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • pełną pomoc w formalnościach;
  • dodatki do wynagrodzenia – urlopowy i wakacyjny;
  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
  • dostęp do dokumentacji związanej z pracą;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • wyrobienie numeru BSN.

Dla kandydatów:
Aby aplikować na stanowisko prosimy o kontakt z jednym z biur agencji:

Kielce
41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Lublin
81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Bydgoszcz
603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Opole
77 460 90 77
opole@abpraca.pl

lub przesłać aplikację za pośrednictwem strony:

abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-szklarni-z-rozami-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 4225bc74c6f5c63a