1500-1600 euro/mc netto

Oferta fizycznej pracy w Holandii dla malarza budowlanego Purmerend

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Purmerend
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:38

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Holandii w budownictwie. Oferta z Purmerend od zaraz dla Polaków przy malowaniu domów, hal i zakładów przemysłowych. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Holandia, Purmerend
Wynagrodzenie: 1500-1600 euro/mc netto
Numer referencyjny: MAL/100/NL

Zadania:
Celem pracy malarza jest wykonanie pokrycia powierzchni różnego rodzaju farbami, lakierami, emulsjami lub tapetami. Zadaniem pracownika jest zapoznanie się z miejscem pracy i dokumentacją techniczną w celu ustalenia kolejności i zakresu robót.

Wymagania:
– znajomości rodzajów materiałów budowlanych
– umiejętność doboru odpowiednich narzędzi i sprzętu
– posiadanie 4 letniego doświadczenia w pracach malarskich
– znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– przyjazd samochodem
– dokładność, zaangażowanie, punktualność
– posiadanie fachu w rękach

Oferujemy:
– bardzo dobre wynagrodzenie wypacane w systemie miesięcznym
– darmowe zakwaterowanie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– stałe zlecenia
– zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysłanie CV w języku niemieckim bądź angielskim na adres: rekrutacja@flexjob.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/malarze-holandia-id246100.html

ID ogłoszenia: 63754258c0586b70

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii dla malarza budowlanego Purmerend”

  1. Curriculum Vitae

    DANE OSOBOWE:
    Imię nazwisko: Konrad Kwaśniewski
    Adres: 81-456 Gdynia ul. Mikołaja Kopernika 100
    Telefon + 48 58 622 57 99
    Tel. komórkowy: + 48 693 738 773
    e-mail: konrad503@vp.pl

    CEL ZAWODOWY:
    Jestem osobą szukającą nowych wyzwań w oparciu o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Moim celem jest podjęcie pracy w branży budowlanej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy przy wykończeniach budowlanych, kładzeniu posadzek, murowaniu oraz malarstwie. Jestem także zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy – posiadam prawa jazdy trzech kategorii: B, C oraz T.
    WYKSZTAŁCENIE:
    ⦁ Zawodowa Szkoła Budowlana dla Pracujących, Grudziądz
    Kierunek: malarz, murarz posadzkarz

    ⦁ Kurs mistrzowski posadzkarstwo oraz murarstwo – 1980
    ⦁ Kurs komputerowy : Word, Office WordPress – 2005
    ⦁ Kurs nauki języka angielskiego (Metodą CALLANA)
    DOŚWIADCZENIE ZAOWODOWE:
    ⦁ 05-2010 – do chwili obecnej
    Pokoje u Gabrysi, Gdynia
    Konserwator – prace porządkowe oraz naprawcze w budynku pensjonatu
    Przyjmowanie i obsługa klientów pensjonatu

    ⦁ 04-2004 – 04-2010
    Prace Kontraktowe w Niemczech, Norwegi, Hiszpanii w zawodzie Budowlanym

    ⦁ 05-1980 – 04-2004
    Firma Usługowo Handlowa „DOM” , Gdynia
    Własna Działalność Gospodarcza,
    UMIEJĘTNOŚCI:
    ⦁ Wykonywanie prac ogólnobudowlanych: prace wykończeniowe, kładzenie posadzek, prace malarskie
    ⦁ Kierowca: prawo jazdy kategorii: B, C, T
    ⦁ Obsługa Komputera: Pakiet Office ,Excel, Word, WordPress
    ZNAJOMOŚC JĘZYKÓW OBCYCH:
    ⦁ Angielski – poziom podstawowy

    OSIĄGNIĘCIA:
    ⦁ Wybudowanie I wykończenie kilkudziesięciu domów w Trójmieście:
    ⦁ dom wielorodzinny Gdynia tel. 00 48 510228741
    ⦁ dom w Skarszewach i okolicy tel00 48 605 649327.itp.
    ⦁ Wybudowanie I wykończenie własnego domu w Gdyni
    ⦁ Transport dużej ilości materiałów budowlanych
    ZAINTERESOWANIA:
    ⦁ Budownictwo, transport, turystyka, kolarstwo, komputer
    ⦁ Członek klubu PTTK w Gdyni

    Referencje i rekomendacje dostępne na życzenie