1000zł za miesiąc

Praca Holandia dla opiekunki dziecięcej z językiem angielskim Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 października 2014 19:57

Rodzina z Amsterdamu szuka opiekunki bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta od zaraz przy opiece nad trójką dzieci w różnym wieku (od 2 do 5 lat).

Stanowisko: Opiekunka
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: 1000 zł za miesiąc

Zadania:
Celem pracy opiekunki jest zapewnienie wszechstronnej opieki i bezpieczeństwa dzieciom podczas nieobecności rodziców. Zatrudniona czuwa nad prawidłowym rozwojem fizycznym i intelektualnym dzieci prowadząc z nimi zajęcia edukacyjne.

Wymagania:
– podzielność uwagi
– umiejętność szybkiego wykonywania zadań
– rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, cierpliwość
– kandydatka musi być sprawna fizycznie
– umiejętność rozmawiania z dziećmi
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– energiczność, entuzjazm

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie w domu rodziny
– wyżywienie
– pracę od poniedziałku do piątku i sporadycznie weekendy
– kontakt z dziećmi, które porozumiewają się w języku angielskim
– miłą, przyjazną i rodzinną atmosferę
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: j-agusia@hotmail.com.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231a0i/

ID ogłoszenia: 29544817a2cea22

1 odpowiedź na “Praca Holandia dla opiekunki dziecięcej z językiem angielskim Amsterdam”

  1. dzien dobry

    jestem zainteresowana ogloszeniem. jestem dyspozycyjna oraz posiadam doswiadczenie w opiece nad mslymi dziecmi. potrafie komunikowac sie w jezyku angielskim.

    z powazaniem

    Agnieszka Keska