15,90 brutto na godzinę

Praca Holandia od zaraz na budowie bez języka docieplenia budynków Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 października 2016 23:08

Firma budowlana z Eindhoven poszukuje od zaraz pracowników bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Holandii na budowie dla Polaków przy dociepleniach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Eindhoven, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 15,90 euro brutto na godzinę oraz bonus „ADV” 0,07 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest docieplanie domów jednorodzinnych lub budynków wielokondygnacyjnych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • posiadanie doświadczenia w pracach izolacyjnych i dociepleniach budynków
  • umiejętność odczytu rysunku technicznego
  • posiadanie własnych narzędzi m.in. miarki stolarskiej, poziomicy, ołówka stolarskiego, piły ręcznej itp.
  • sprawność fizyczna
  • dobre nastawienie i chęć do pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość prowadzenia służbowego samochodu

Oferujemy:

  • atrakcyjną pensję wypłacaną co tydzień
  • mieszkanie i ubezpieczenie
  • pracę bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy
  • zatrudnienie na czas określony
  • pracę w stabilnej firmie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: eu-people.3063205@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-dociepleniach-id413185.html

ID ogłoszenia: 69957f6ae1abb0cd