do ustalenia

Praca Holandia w budownictwie dla murarza bez znajomości języka Lejda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lejda
  • Opublikowany: 22 września 2015 00:05

Firma budowlana z Lejdy szuka murarza przy remontach i wykończeniach. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Od pracowników wymagamy doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: murarz
Lokalizacja: Holandia, Lejda
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace murarskie polegają na wykonywaniu wielu zadań budowlanych w tym wznoszenie ścian, wykonywanie stropów, tynków wewnętrznych i zewnętrznych czy okładzin. Pracownik koniecznie musi być fachowcem przy układaniu elewacji z płyt klinkierowych.

Wymagania:
– dokładne układanie elewacji z płyt klinkierowych
– bezproblemowe posługiwanie się poziomicą i kielnią
– zatrudniamy jedynie doświadczonych murarzy
– precyzyjne wykonywanie zadań
– sprawne dłonie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– samodzielność, zaangażowanie, punktualność
– angielski komunikatywny
– możliwość podjęcia pracy długoterminowej
– przyjazd samochodem będzie atutem

Oferujemy:
– stałe zlecenia z dobrym wynagrodzeniem
– zapewniamy przejazdy do pracy
– podstawowe ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania
– pracę na dłuższy okres

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w postaci CV z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu dancyh na maila: Sajkiewicz@covebo.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bce4/

ID ogłoszenia: 49560079c4d884e