do uzgodnienia

Sezonowa oferta pracy w Holandii przy zbiorze truskawek bez języka Breda 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Data rozpoczęcia pracy: od 20 listopada 2016
  • Długość umowy: do 15 stycznia 2017
  • Opublikowany: 15 października 2016 23:49

Ogłoszenie pracy w Holandii od listopada 2016 do stycznia 2017. Poszukiwani pracownicy sezonowi bez znajomości języka do zbioru truskawek w okolicy Bredy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Galder, okolice Bredy

Start: od 20 listopada 2016

Czas trwania umowy: do 15 stycznia 2017

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca polega na obcinaniu za pomocą noża pędów truskawek
  • system pracy na akord, pracownik jest zobowiązany do obcinania ok. 400-500 pędów na godzinę

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat.B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:

  • mieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • transport do pracy
  • wparcie polskich rezydentów
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres: info@uitzendburotilburg.nl.

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 9465800d8af77736

1 odpowiedź na “Sezonowa oferta pracy w Holandii przy zbiorze truskawek bez języka Breda 2017”

  1. Witam byłbym zainteresowany praca przy zbiorze truskawek proszę o kontakt 571415169