Do uzg.

Bez języka remonty-wykończenia Holandia praca od zaraz na budowie 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 lutego 2024 19:10

Na budowie potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zadaniem będzie m.in. szpachlowanie, malowanie oraz renowacje.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na budowie przy remontach i wykończeniach;
  • zadaniem będzie szpachlowanie, malowanie, przeprowadzanie renowacji itp.;
  • praca po 10 – 12 godzin dziennie od poniedziałku do soboty.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • pełna samodzielność;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy do zaraz.

Oferujemy:

  • wyjazdy na trzy lub cztery tygodnie, a potem 7 – 10 dni wolnego;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz przez cały rok;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stałe zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

+48 533 955 536

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-holandi-wykonczeniowka-CID4-IDYC3H5.html

ID ogłoszenia: 17865c4a9f7d599d