do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy kwiatach Den Haag 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 02:07

Aktualna oferta pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – możliwość zatrudnienia 2017 w szklarni z Den Haag przy pielęgnacji różnego rodzaju kwiatów.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Den Haag, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy kwiatach różnego rodzaju

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres
  • dobra kondycja
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez wymaganego doświadczenia
  • legalną pracę na warunkach holenderskich na dłużej
  • wsparcie w organizacji przejazdu
  • zakwaterowanie w komfortowych domach i mieszkaniach
  • co tydzień wypłacane zarobki
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • dojazdy do pracy
  • wsparcie polskich konsultantów na miejscu
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania CV za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 80859a205fe9a186

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy kwiatach Den Haag 2017”

  1. Norbert Rotman na 1 marca 2018 @ 14:59

    Witam jestem zainteresowany pracą i gotowy do podjęcią jej od zaraz proszę dzisiaj o kontakt pod mój nr Telefonu 531725883 01/03/18