10,49

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz pakowanie art. mięsnych w Best

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Best
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 11:16

Firma z miejscowości Best poszukuje od zaraz pakowaczy także bez znajomości języka gotowych do podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu art. mięsnych na linii produkcyjnej.

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685

OPIS STANOWISKA:
praca przy taśmie produkcyjnej w temperaturze około 5 stopni z gotowymi ( nie surowymi) produktami mięsnymi.

GWARANTUJEMY:

– legalne zatrudnienie,

– zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

– dojazd do pracy,

– dużą liczbę godzin pracy.

WYMAGANIA:

– motywacja do pracy,

– mile widziane prawo jazdy.

ID ogłoszenia: 8825d2efce430358

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz pakowanie art. mięsnych w Best”

  1. Mateusz29 na 23 lipca 2019 @ 14:23

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany pracą w panstwa firmie. Prosze o kontakt pod nr 697357586

  2. ilonadominiak na 25 lipca 2019 @ 17:35

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy na dłużej. Praca dla trzech osób, z czego jedna posiada czynne prawo jazdy.
    Podaję nr telefonu: 510 846 976
    e-mail: ilonadominiak2222@wp.pl