9,94

Dam pracę w Holandii w ogrodnictwie od zaraz przy sadzonkach roślin w De Lier

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Lier
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 11:14

Firma z branży ogrodnictwa działająca w De Lier poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii przy sadzonkach. Mile widziane osoby znające język angielski.

Praca przy produkcji z roślinami i sadzonkami.

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685

OPIS STANOWISKA:

Praca w prężnie działającym przedsiębiorstwie na kilku działach o zróżnicowanym zakresie funkcji i zadań. M.in.Dział zasiewania, dział transportu wewnętrznego, dział dystrybucji

GWARANTUJEMY:

– legalne zatrudnienie,
– zakwaterowanie 99€ i ubezpieczenie zdrowotne 27,38€,
– długoterminową współpracę,
– dojazd do pracy 2€,
– dużą liczbę godzin pracy.

WYMAGANIA:

– zaświadczenie o niekaralności,
– mile widziane prawo jazdy,
– mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

joanna@kands.eu

ID ogłoszenia: 8215d2f34fb4a68c