€9.59 / h

Ogrodnictwo oferta pracy w Holandii przy ogórkach bez języka, Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst, Horst aan de Maas
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Tymczasowa
  • Opublikowany: 17 maja 2018 06:59

Od zaraz propozycja ciekawej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy ogórkach bez znajomości języka na terenie Horst. Zatrudnienie w szklarni (środowisko o wysokiej temperaturze).

Poszukujemy zmotywowanych pracowników przy uprawie ogórków w miejscowości Horst, niedaleko Venlo.

Obowiązki:
– zbieranie plonów,
– Sortowanie,
– Inne prace przy roślinach.

Nasze oczekiwania:
– gotowość do pracy w wysokiej temperaturze (szklarnia),
– dyspozycyjność na dłuższy ores czasu.
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pomoc w organizacji zakwaterowania oraz dojazdu do pracy,
– miłą atmosferę w pracy oraz możliwość uzyskania cennego doświadczenia.
– Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz poniżej

Uwaga! Nie refundujemy kosztów podróży z kraju ani nie organizujemy przyjazdów.

lub wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@olexywork.pl w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

ID ogłoszenia: 9265af2c0b0ea482

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Olexy Recruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez Olexy Recruitment »