Do uzg.

Praca Holandia od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka w Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 lipca 2023 21:34

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie w Ede dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oosterhout, Ede, Heteren.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprawdzanie jakości produktów oraz ich pakowanie;
  • sortowanie produktów;
  • pracownik będzie się również zajmował zabezpieczaniem produktów oraz przygotowywaniem towarów do wysłania;
  • kompletowanie zamówień i umieszczanie ich na paletach;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z angielskim w stopniu podstawowym;
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez doświadczenia;
  • bardzo dobre warunki finansowe – płatne raz w tygodniu;
  • wsparcie koordynatora przy zakładaniu spraw formalnych;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem firmowym;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF z dostępem do wi-fi;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 504 181 439 albo poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-z-kosmetykami-holandia,oferta,9965558

ID ogłoszenia: 91648b3482c202d