12,75 Eur brutto na godz.

Bez języka dam pracę w Holandii przy pakowaniu słodyczy od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 12:46

Interesująca oferta pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka dla Polaków. Ogłoszenie z Leerdam aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę płatne.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam lub Geldermalsen.

Wynagrodzenie: 12,75 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy linii produkcyjnej;
  • obowiązkiem pracownika będzie zawieszanie worków z orzechami na haki, pakowanie słodyczy, mieszanie czekolady w bębnach, a także naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • nie jest potrzebna znajomość języka holenderskiego, ale konieczne jest dobre opanowanie języka angielskiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • pensja co miesiąc na koncie;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • transport do pracy na terenie Holandii;
  • pełen ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • dostęp do kantyny z automatami do kawy, lodówką, mikrofalówką oraz szatnią.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1264&ref=

ID ogłoszenia: 4665cdeb4be3b7e9