do ustalenia

Dam pracę w Holandii przy zbiorach borówki bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:51

Oferta sezonowej pracy w Holandii dla Polaków przy zbiorach borówki amerykańskiej. Stanowisko dla par bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres od 6 do 8 tygodni.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (druga połowa lipca)

Zadania:
Praca polega na zbiorze borówki amerykańskiej oraz na segregowaniu owoców.

Wymagania:
– dyspozycyjność w okresie wakacyjnym
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– gotowość pozostania w Holandii do 8 tygodni
– dobra sprawność fizyczna
– zatrudniamy kandydatów niemających problemów ze zdrowiem
– mile widziane będzie posiadanie doświadczenia
– znajomość języka obcego będzie atutem, ale nie jest konieczne

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe już od drugiej połowy lipca
– pracę na 6 do 8 tygodni
– zdobycie nowego doświadczenia
– podniesienie swoich kwalifikacji
– zatrudnienie również dla par
– pomoc opiekuna zmiany
– transport wewnętrzny
– zapewniamy ubezpieczenie i miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: jobservicekalisz@gmail.com prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-borowki-amerykanskiej-id306750.html

ID ogłoszenia: 715594676274d7b

6 komentarzy na “Dam pracę w Holandii przy zbiorach borówki bez znajomości języka”

  1. Witam! W jakich okolicach jest ta praca?

  2. konrad111 na 4 lipca 2015 @ 20:05

    Witam. Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej, mamy doświadczenie, jesteśmy chętni pracować i nie mamy problemów ze zdrowiem. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Bardzo nam zależy na tej ofercie. Proszę o kontakt: metallica18@onet.pl lub 693828296.

  3. Witam wraz z dziewczyna mamy doswiadczenie w zbieraniu owocow. Obecnie pracujemy przy zbiorze jagod w polsce. Lecz chcielibysmy wyjechac i osiasc na stale w holandi. Mamy 28 i 30 lat. Prosze o kontakt mail lub tele. 732 620 734

  4. Witam jestesmy para chetna do pracy chociazby od zaraz. Obecnie pracujemy w polsce przy zbiorze jagod wiec ciezka praca nie stanowi dla nas problemu:-) umiemy wspolpracowc i komunikowac sie w zespole. W razie potrzeby prosze o kontakt mail lub tel. 537 071 284 rafal. Mamy 28 i 30 lat

  5. Szukam Pracy!!! na 12 lipca 2015 @ 22:03

    Witam mam na imie Jarek poszukuje pilnie pracy i jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Mam duze doswiadczenie w ogrodnictwie przez kilka lat jezdzilem do pracy przy zbiorach i jestem w dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej .Bardzo mi zalezy na panstwa ofercie jak i odpowiedzi z panstwa strony. Prosze o kontakt nr.0048723070699 i z gory dziekuje.

  6. Michał Janicki na 18 lipca 2015 @ 00:06

    Witam wraz z moją partnerką jesteśmy zainteresowani pracą w zbiorach gotowość do wyjazdu tak naprawdę od jutra
    Ja Michał 24 lata zdrowy energiczny i pracowity
    ona Edyta 19 lat zdrowa zorganizowana i pracowita
    721734077 tel kontaktowy

    Bardzo zależy nam na tej pracy
    Pozdrawiam