12,50 € brutto/h

Od zaraz na magazynie drogeryjnym Holandia praca bez znajomości języka Heteren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heteren
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 listopada 2021 22:19

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie od zaraz w Heteren dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Heteren.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań na magazynie drogeryjnym;
  • praca o charakterze fizycznym – wysiłek jest różny w zależności od działu i możliwe może być podnoszenie paczek albo chodzenie przez cały dzień po magazynie.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu;
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym, a gdy jest większe zapotrzebowanie na usługi, to dochodzi jeszcze zmiana nocna – zmiany następują tydzień po tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe wraz z dodatkiem ADV;
  • zakwaterowanie w Arnhem;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość skorzystania z firmowego transportu do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 533 766 775

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/kruidvat-praca-w-magazynie-drogerii-holandia-CID4-IDLS82d.html

ID ogłoszenia: 9196170f8c650061